Potřebujete inspiraci na originální dárek pro vaše milované?

Každou chvíli řešíme nejrůznější příležitosti, během nichž přichází na scénu pečlivě zvolené dary. Rok za rokem se neustále střídají svátky, narozeniny, Vánoce, výročí i další oslavy. Pokud vaše studnice nápadů už dávno vyschla, máme pro vás zajímavý tip na cenově přijatelný, ale úžasný předmět. O čem je řeč?

Hlavní je originalita

Zapomeňte na tisíckrát darované knihy, alkohol, ponožky a další běžné záležitosti. Raději se tentokrát zaměřte na opravdu šikovné předměty, které budou stvořené přímo na míru konkrétní osobě. Nemusíte nic modelovat, skládat, kreslit, psát ani navrhovat. Stačí si sednout k počítači, několikrát kliknout myší a máte hotovo.

Jasnou volbou je fotoobraz z vašich fotografií. Ten potěší úplně všechny oslavence a stane se pěknou připomínkou vašich společných zážitků, lásky, společných dětí nebo oblíbeného místa. Na fantazii je hezké to, že se jí nekladou žádné meze. Jak na to?

Jednoduchý editor

Celé kouzlo tkví v otevření internetových stránek oblíbeného e-shopu Dárečky od srdce.cz. V přehledných kategoriích si zvolíte požadovaný tvar obrazu a podobu rámu. Následně kliknete na tlačítko „Koupit“ a ihned se před vámi objeví geniálně jednoduchý editor. V jeho rámci zkrátka a dobře nahrajete nejlepší fotografii (případně koláž), napíšete vlastní text či vložíte piktogram. S danými částmi si chvíli vyhrajete a celý produkt objednáte.

Nemusíte se bát přehnaných cen, protože zmíněný dárek vás vyjde na pouhých několik stovek korun. Pokud si nejste jistí s nápadem fotoobrazu, lze vytvořit i originální tričko, kalendář, hrnek, podsedák, placatku, pexeso a celou řadu dalších produktů. Ať tak, či onak, zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři úplně všem. Podívejte se sami, začněte tvořit a nezapomeňte být nenápadní.

Přejít nahoru