Výtečná vína pro speciální příležitosti

Víno je jako stvořené pro nejrůznější oslavy. Je skvělou volbou na přípitek, hodí se i k různým pokrmům jako například k masu, sýrům nebo i chuťovkám. Pro opravdu speciální příležitosti už to chce nějaký ten starší ročník. Jedině tak získá celá slavnostní událost na speciálnosti. Sáhněte třeba po vybraných odrůdách ze známých francouzských oblastí Bordeaux, Burgundsko, Margaux a další.

Skvělý ročník 1973 pro výjimečné události

Skvělé archivní víno 1973 je jako stvořené pro výjimečné události, jako jsou kulatiny, maturita, promoce, svatba a další podobné. I přes častá deštivá období v tomto roce se nakonec ročník 1973 celkem vydařil. Obzvláště povedené jsou odrůdy s francouzských oblastí Burgundska a Bordeaux. Zpravidla se dařilo spíše červeným odrůdám. Vyzkoušejte některou z limitovaných edic, která vás zaujme ovocnými tóny v kombinaci s jemným nádechem dřeva. Tímto ročníkem určitě vaši hosté nepohrdnou.

Archivní ročník 1983 pro nezapomenutelné okamžiky

Vychutnejte si sílu nezapomenutelného okamžiku ve společnosti svých blízkých a exkluzivního ročníku, kterým je archivní víno 1983. Pro tento rok byla typická vlna veder. Mezi špičku patří odrůdy z francouzských vinařských oblastí, jako je Bordeaux, Burgundska nebo také Margaux. Zajmou sametovou texturou, jemnými tóny a vyváženou chutí.

Jak vybrav víno vhodné na narozeninovou oslavu, svatbu a jiné příležitosti

Ať už jde o oslavu narozenin, maturity, promoce, svatbu, nebo jinou podobnou slavnostní příležitost, vždy se jedná o důležitý a slavnostní okamžik, který si zaslouží přípitek. Dejte si při výběru záležet na kvalitě. Daná lahev by se také měla hodit ke konkrétnímu jídlu, které budete servírovat. Pokud budete mít více hostů, vyplatí se zásobit lahvemi jak bílého, tak i červeného vína. Pro přípitek je pak vhodná šumivá varianta.

Přejít nahoru