Zdravotní sestra by se měla po celou dobu směny cítit pohodlně

Zdravotní sestra v nemocnici tráví dvanáct dlouhých hodin, a proto je důležité, aby se po celou dobu cítila pohodlně. S tím souvisí i výběr vhodného oblečení, které by mělo být především funkční a praktická. Dávno jsou pryč doby, kdy se kladl důraz na jednobarevnost. V současné době je k dostání zdravotnické oblečení s veselými potisky. V následujících řádcích vám prozradíme, na co všechno byste se měli zaměřit.

Pokud přemýšlíte, že na oddělení zdravotním sestrám pořídíte nové pracovní oblečení, potom vás nadchnou moderní trendy. Sesterské haleny jsou k dostání v jasných barvách, které rozzáří sterilní prostředí nemocnice.

Potisky jsou trendy

Samozřejmě jednobarevné oblečení se stále na některých oddělení vyskytuje a vyskytovat bude, ovšem potisky jsou mnohem veselejší, nemyslíte? Sesterské haleny se sovami, ptáčky, ale i motýlky jsou zkrátka trendy.

Když je zdravotní sestra celý den na nohou, potom je klíčové pohodlí. Pracovní oděvy jsou naštěstí k dostání v mnoha střizích, velikostech a provedeních, takže každá sestra narazí na to, co jí vyhovuje. Velice důležité je, aby bylo oblečení z lehkého materiálu.

Samozřejmě se nesmí zapomínat ani na funkčnost. Sesterská halena by tedy měla mít i kapsy, které při práci využije.

Kde koupit uniformu pro zdravotní sestru?

Pokud hledáte internetový obchod, odkud byste mohli objednat vše od sesterských halen až po zdravotní obuv, stačí se podívat do nabídky FOMI PRO. Pamatujte na to, že ani zdravotnická obuv by se neměla podceňovat. Přece jen, když trávíte na nohách dvanáct hodin v kuse, chodidla si zaslouží komfort. Obuv by měla mít uzavřenou špičku, ale pata může být otevřená.

Nadchne vás, že v e-shopu FOMI PRO je i zdravotnická obuv zdobená různými obrázky, takže nezůstanete u nudné bílé barvy.

Přejít nahoru