4 super tipy, jak si zlepšit skomírající sexuální život

Sex je jednou z hlavních esencí života, ale paradoxně se z něj velmi často stává rutina, kterou provádíme tak nějak z nutnosti. Většinou proto, že v ložnici provádíme jedno a to samé a nehledáme způsoby, jak si milování okořenit. Přitom se nabízí nespočet způsobů, jak se na postelové hrátky opět začít těšit. Neváhejte proto vyzkoušet „zaručené“ tipy, zcela jistě mezi nimi najdete recept na míru ušitý vašemu libidu.

1. Pořiďte si vibrátor

Anebo rovnou dva? Vibrátor je základní erotická pomůcka, kterou v dnešní době používá většina žen. Pomůže vám dosáhnout rychlého a silného orgasmu, nikdy neochabne a bude vždy připraven k „akci“ – třeba když partner nebude doma a vy dostanete chuť na slastný prožitek.

Nabídka těšítek je neuvěřitelně široká a najdete v ní klasické i velmi luxusní vibrátory. A nechybí ani speciální modely uzpůsobené pro masáž pánské prostaty!

2. Šeptejte mu do ucha sprosťárny

V jednoduchosti je krása. Abyste partnera přivedla do varu, nepotřebujete drahé spodní prádlo nebo tematický kostýmek – pravděpodobně bude stačit, když se trochu odvážete a zašeptáte mu během sexu do ouška něco hodně peprného. Bude z toho jako u vytržení!

3. Povídejte si o svých fantaziích

Kdyby se milování točilo kolem jediné polohy, asi by se do něj většina párů nehrnula. Ve skutečnosti máme nejrůznější představy, které si bohužel většinou necháváme pro sebe. Což je škoda, protože jejich realizace může sexuální život takříkajíc překopat od základů. Ve výhodě je každý, kdo odhodí zábrany a svěří se se svými fantaziemi partnerovi. Třeba vám rád vyhoví a na oplátku vám prozradí vlastní tajné sny.

4. Zapomeňte na postelové hrátky

Milování v posteli je jakýmsi evergreenem, nicméně existuje nespočet míst, kde jsou hrátky mnohem zábavnější. Nemusíte přitom opouštět pohodlí svého bytu – zamiřte třeba do sprchy nebo na kuchyňskou linku.

Přejít nahoru