7 mužských přešlapů, které odradí většinu žen na prvním rande.

Muži na nás snaží zapůsobit opravdu jakýmkoliv způsobem, který se jim naskytne. Ale my jsme Vám dali dohromady seznal sedmi nejhorších přešlapů, které odradí ženu hned na prvním rande. Bohužel, když jsme si seznam pročítali, tak musíme uznat, že je opravdu pravdivý.

Nerozhodnost – Nejhorší, co na první rande může muž udělat, je to, když se ho na něco zeptáte a ona Vám odpoví, “jak chceš ty.” Tohle je úplně nejhorší odpověď jakou kdy můžeme dostat na prvním rande!

Telefon – Když má muž neustále před sebou nebo v ruce svůj telefon a kontroluje, jestli mu někdo nenapsal, nebo si jen projíždí Facebook. Tohle je znamení toho, že muže buď nezajímáte, nebo si myslí, že ho musíte oslovovat první. Takže takovýto typ není také zrovna vhodný.

Příliš otázek – Kdo se moc ptá, moc se dozví. A jak víme, tak tohle také nepatří mezi klady prvního rande, které by oslnilo. První rande je jen o oťukávání a seznámení se. Nemusíme znát životní příběh všech a oni náš.

Práce – Když muž neustále mluví o své práci, tak můžete očekávat, že nemá nic jiného na práci a tak by teoreticky neměl čas ani na Vás. Ale hlavně, práce není to, co nás na mužích zajímá.

Sex – Samozřejmě dojde na mnoho typů konverzace a mezi nimi bude určitě i sex. Ale přílišné mluvení o sexu pro nás také není na prvním rande opravdu příjemné. Nějaká ta narážka neuškodí, ale všeho moc škodí.

Peníze – Nikdo o nás hned po půl hodině nemusí vědět kolik si vyděláváme a kolik máme našetřeno. A když se mluví stále o penězích, tak to také nevěští nic dobrého a světoborného.

Moc velké sebevědomí – Muži si myslí, že když budou o všem rozhodovat, tak jim prostě padneme k nohám a budeme je milovat. Ale také musí brát ohled na to, že máme svůj vlastní názor a musí nás také respektovat.

Přejít nahoru