Budování imunity

Obvykle si uvědomujeme, že po zimě bývají naše těla vyčerpaná a oslabená. O to víc pak letos, když jsme skoro největší letošní mrazy zažili až na přelomu března a dubna. Právě v době, kdy už jsme tolik potřebovali dát chladu sbohem a byli naladěni na jarní sluneční dotace. Sílu jarní rovnodennosti a příchodu astronomického jara lidstvo z pochopitelných důvodů nechalo tento rok takřka bez povšimnutí a radost dělá spíš skutečné teplo než datum v kalendáři.

Nicméně na povážlivém stavu těla a duše po zimě, a navíc v nových souvislostech to nic nemění a netřeba se mylně domnívat, že ihned s prvními skutečně teplými dny, vůní jarního ovzduší a nadějnými zprávami se skokově z hodiny na hodinu dostaneme do formy, doplníme vitamín D a nabydeme nové síly.

Bohužel návrat k silné imunitě, která je teď důležitější než kdy jindy, bývá pozvolnější a pár slunečných dní nás nespasí. Když se přidá večerní prochladnutí, zdraví nás může opustit jaro-nejaro.


Posílení imunity a návrat kondice ale urychlit přeci jen můžeme. Ne v řádech hodin, ale v řádech dnů ano. Enzymoterapie pomocí léku Wobenzym dodá našemu organismu per orálně obdobné enzymy, jaké využívá naše tělo samo. Lék Wobenzym právě podporuje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Více na www.wobeznym.cz.

Přejít nahoru