Chystáte se na dovolenou letadlem? Využijte parkoviště přímo u letiště

Pokud plánujete dovolenou v zahraničí a chcete cestovat letadlem, s velkou pravděpodobností řešíte i dopravu na letiště. Samozřejmě jsou dostupná parkoviště, ovšem některá si účtují příliš vysoké poplatky, a proto vám v následujících řádcích představíme cenově přijatelné možnosti.

Jestliže chcete využít parkoviště letiště Václava Havla, jednoduše si ho zarezervujte u společnosti TOP PARKING, která si zakládá na příznivé cenové politice. Funguje v podstatě nonstop, a tak nezáleží na tom, jestli letíte přes den, nebo až v noci.

Získejte nejlepší sazby parkování u letiště

S parkováním je obecně velký problém, protože stále více lidí využívá tento dopravní prostředek, ať už pro cestování po městě, nebo pro transport na letiště. Zajímavé sazby za parkování poskytuje právě TOP PARKING s parkovištěm pro 200 osobních vozidel. Parkovací místa jsou prostorná a nemusíte se obávat, že by se vašemu automobilu něco stalo, zatímco si budete užívat pobyt v zahraničí.

Celý areál parkování letiště Praha je pod kamerovým systémem a parkoviště je osvětlené, což ještě více zvyšuje bezpečnost prostoru. Co se týče transferu na letiště, nemusíte se ničeho obávat, protože pracovník letiště vás odveze na letiště a v den příletu pro vás také přijede, aby vás dopravil k vašemu automobilu.

Jak si parkovací místo rezervovat?

Proces je naprosto jednoduchý a rychlý. Parkoviště je v provozu nonstop a stačí si ho zarezervovat dvě hodiny předtím, než dorazíte, a to přes objednávkový systém na webových stránkách letiště. V případě, že na rezervaci parkovacího místa zapomenete, tak hodinu dopředu zavolejte na telefonní číslo uvedené na stránkách.

Platba probíhá po příjezdu na parkoviště, a to v hotovosti. Transfer na letiště zabere pět minut. Po přistání stačí zavolat opět operátorovi a do patnácti minut budete mít odvoz připravený.

Přejít nahoru