Prodej nemovitosti svépomocí s sebou přináší mnoho rizik. Jde to i jinak?

Mnoho lidí se v průběhu svých životů setká s nutností prodeje nebo pronájmu svého majetku, přičemž daná situace s sebou přináší nejen zajímavou příležitost, nýbrž i velká rizika. Chcete-li celý proces vyřídit snadno, rychle a s klidnou hlavou, určitě se jej nepokoušejte zrealizovat na vlastní pěst. Jak na to?

Zajistěte si výhodné podmínky

Spousta lidí se spoléhá na internetové inzeráty, s jejichž pomocí chtějí nalézt vhodné kupce. Tento nápad však málokdy přinese rychlé a výhodné podmínky, protože po několika měsících zbytečného čekání začnete z netrpělivosti slevovat ze svých požadavků. Ani po domluvě se zájemci nejste v bezpečí, jelikož přichází čas na smlouvy, úřady a potvrzení.

Přesně z toho důvodu existují specializovaní profesionálové, jejichž služby zajistí celý složitý proces svižně, se stoprocentní pečlivostí a přinesou vám adekvátní částku za váš majetek. To přirozeně platí pouze v situaci, kdy se spolehnete na ověřené poskytovatele. Kteří experti stojí za to?

Pozitivní recenze

Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat známou síť RE/MAX, jejíž pobočky najdete ve všech koutech České republiky. Za zmínku stojí především realitní kancelář Karviná a partnerská pobočka Havířov reality. V obou případech se dočkáte profesionální péče, odborného poradenství a jistoty brzkého prodeje.

Nejdříve se vám však bude hodit absolvování úvodní nezávazné schůzky, vyjádření svých specifických přání, představení nemovitosti a následná domluva, jak bude daná kooperace vlastně probíhat. Vzhledem k nepočitatelnému množství pozitivních recenzí od předchozích klientů je očividné, že jste na správné cestě. Podívejte se na internetové stránky pod vloženými odkazy a přesvědčte se na vlastní oči, protože to vydá za tisíce slov.

Přejít nahoru