Fitness: cesta ke zdraví prostřednictvím sportu

Slyšíte to ze všech stran, že pohyb je ke zdravému životu nezbytný. Což o to, rádi se mu budete věnovat, ale kde vzít na něho čas? V práci jste do večera a doma také nemůžete zahálet, pokud nechcete žít ve špíně. Najít si však pro sebe prostor v nabitém program je jedno z důležitých pravidel pro to, abyste nevyhořely. V posilovně stačí, abyste se hodinu věnovaly intenzivnímu cvičení. Už to bude mít kladný vliv na váš organismus.

Posilovna pro nadšence do sportu

Život v Praze se může zdát hektickým, na druhou stranu nabízí spoustu možností k odreagování se od stresu. Zkuste třeba navštívit fitness Praha, kde se přímo zaměřují na skloubení péče o tělo a sport. Posilovna o rozloze 400 metrů čtverečních je vybavená moderními stroji značky Grün Sport. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitraky, veslovací trenažér, 6x běhací pás a 4x stacionární kolo – stačí si jen vybrat to, co vám nejvíce vyhovuje. Prostředí je vhodné pro toho, kde teprve s posilováním začíná, i pro zkušené.

Členské balíčky, nebo jednorázové vstupné

Pokud se vám ve fitness zalíbí, můžete využít výhodných členských balíčků. Pochopitelně, že k dispozici je také jednorázové vstupného pro toho, kdo si chce posilovací stroje pouze vyzkoušet a zatím se dlouho nevázat.

Využijte služeb solária nebo masáže

Fitness se však nespoléhá jen na nabídku posilovacích strojů a zlepšování kondice. Své služby nabízí také v oblasti krásy – solárium a prodlužování řas patří mezi jeho doplňkové služby stejně jako masáže. Díky tomu můžete ve fitness strávit příjemný odpočinkový den, kdy se budete věnovat jen samy sobě. I to je důležité pro psychickou pohodu, která se následně projeví ve vaší práci a i v osobním životě.

Solárium v Praze disponuje přístroji s vysokým opalovacím výkonem. Nejste-li si jisté, jakou intenzitu opálení si vybrat, rádi vám pomohou odborně vyškolení pracovníci fitness. Díky soláriu budete lépe zvládat stres, budete mít menší chuť na sladké, zlepší se vám krevní oběh a posílí imunitní systém.

Přejít nahoru