Kdo nám poradí s problémy v sexu?

Před dvěma lety jsme s partnerem měli velkou krizi. Začal po mně chtít jiné, trošku divočejší polohy, a když jsem mu nevyhověla, našel si milenky. Nakonec jsme to vyřešili, bez pomoci bych ale dnes byla sama. Nejen, že jsme zachránili vztah, mně se začal jiný sex líbit a prožívám mnohem víc rozkoše než před tím.

Erotické pomůcky mě děsily

Byli jsme spolu sedm let. Kritické období, říká se. Můj partner tehdy začal chodit domů s tím, že bychom měli okořenit náš sexuální život. Od svých kamarádů nosil nejdivočejší historky a chtěl je vyzkoušet taky. To se mi příčilo. Ne snad, že by mi to vadilo, ale spíš jsem se styděla. Že něco nezvládnu, nebudu umět používat erotickou pomůcku a podobně.

Přítel byl ovšem neoblomný, a když jednoho dne přestal naléhat, pochopila jsem, že se něco děje. V jeho kapse jsem našla dva měsíce starou účtenku za sexuální hračky. Rozhodně nebyly pro mě. Tak jsem se dozvěděla, že má milenku. Později jsem pochopila, že jich je víc. Abych zachránila náš vztah, rozhodla jsem se, že překonám strach a vydám se do obchodu, kde prodávají erotické hračky. Měla jsem samozřejmě obavy, ošívala jsem se. Pochopila jsem, že se musím připravit a zjistit si zkušenosti někoho, kdo s tím má zkušenosti. Jenže, komu věřit?

Našla jsem si recenze na webu

Nevěděla jsem, co si mám koupit. Na internetu je spousta článků na téma „pomůcky pro dospělé“, jde ovšem spíš o popisy výrobku. Řekla jsem si, že nejlepší bude něčí osobní zkušenost. Hledala jsem recenze pomůcek, žádná z nich neměla ovšem kvalitní popis. Pak jsem narazila na web Lascivni.cz. Zde zkouší přímo redakce erotické hračky, a posléze vše velmi podrobně popíše.

Musím přiznat, že jsem se začetla, jak mě to začalo bavit. Vyhledala jsem si téma „vibrátory“, pak mě zaujaly testované Venušiny kuličky. Skvělá pomůcka, která posílí pánevní svaly. Pochopila jsem, že bych měla začít diskrétně s tímto. Vydala jsem si koupit kuličky bohyně Venuše a našla jsem v tom zalíbení. Poznala jsem, co mě vzrušuje, a chtěla jsem to sdílet s partnerem.

Sexuální hračky mi otevřely nové obzory

Přítele jsem na výročí překvapila sexuálními hračkami. Vyzkoušení na sebe nenechalo čekat a musím říct, že i když jsem při čtení recenzí na webu měla pocity vzrušení, samotný akt byl mnohem intenzivnější. Také proto, že jsem byla připravená, věděla jsem, jak na to, a neostýchala jsem se. Teď jsem to já, kdo žadoní na partnerovi, abychom vyzkoušeli něco nového.

K milostným hrátkám si přizveme vibrátor, dildo, kdy dokonce přítel vyžaduje anální sex, libujeme si v afrodiziacích, milujeme pouta a samozřejmě nechybí ani Venušiny kuličky. Náš vztah získal nový rozměr a já jen lituji, že jsem recenze na profesionálním webu nenašla dřív.

Přejít nahoru