Mají vaši zaměstnanci dostatek kalibrů, nebo si je musí půjčovat mezi sebou?

Strojírenské firmy představují jednu z nejstabilnějších oblastí podnikání v České republice. Není se čemu divit, protože se každým dnem setkávají s ohromnou poptávkou nejen od tuzemských klientů, nýbrž i od zahraničních zájemců. To přirozeně platí v situaci, kdy provádíte svou činnost poctivě a splňujete nejpřísnější požadavky. Co je častým kamenem úrazu?

Detaily tvoří celek

Nejspíše nikdo z vás nezapomíná na extrémní důležitost moderních CNC strojů i jejich vybavení. Přece jen dokážou zmíněné vynálezy při troše správné péče chrlit jeden přesný obrobek za druhým. Stačí však nepatrný vnější vliv a dočkáte se opravdové pohromy. To je holt úděl řemeslníků pohybujících se v setinách milimetrů.

Přesně proto musí mít každá adekvátně vybavená dílna všechny normované kalibry, stejně jako měřidla. Díky nim vyzkoušíte správně provedené uložení, případně změříte veškeré ostatní oblasti. Chcete-li si udržet klientelu i zisky, řekněte svým zaměstnancům, aby poctivě zkoušeli všechny jednotlivé obrobky. Daný postup je přirozeně možný jen v situaci, kdy si mezi sebou nemusí neustále půjčovat jeden ohmataný starý produkt.

Snadný nákup

Možná se vám to zdá jako úplná banalita, ale příliš velké množství majitelů firem se tímto nevhodným způsobem snaží ušetřit. Zkušenější z vás zajisté tuší, že daný přístup maximálně tak zdrží celou výrobu a povede k častým reklamacím.

Pokud neleží ve vašem skladu dostatek kalibrů, navštivte honem internetové stránky pod vloženými odkazy a pořiďte veškeré nezbytnosti. Dočkáte se nejen velkého výběru všech normovaných pomůcek, nýbrž i bezkonkurenčních cen, rychlé dopravy a v případě zájmu i realizace libovolných měřidel dle vašeho přání. Přistupujte ke své činnosti poctivě a nevynechejte jediný detail.

Přejít nahoru