Přeprava strojů se specialisty nemusí být nijak složitou

Potřebujete přepravit obří stroje? Nebo dokonce přestěhovat celou továrnu se všemi výrobními zařízeními? Pro ty, kteří znají Ais Eurelo, nejde o noční můru.

Ais Eurelo to není jen samotná přeprava velkých zásilek. Kdo potřebuje přemístit výrobní prostředky, oceňuje obvykle komplexnější služby. A přesně ty Ais Eurelo nabízí. Dokáže přestěhovat výrobní závod zcela na klíč. Od zařízení veškerých povolení, přes demontáž a následnou montáž strojů, dokonce s přípravou ploch pro umístění strojních zařízení. Samozřejmostí je přeprava strojů vlastním vhodným vozovým parkem. Firma vás přestěhuje z jedné části města do druhé, z jednoho města do jiného, skrz celou republiku, ale i kamkoliv v zahraničí. Ais Eurelo je totiž specialistou na mezinárodní přepravu.

Specialisté vaši továrnu přestěhují skutečně na klíč

Vyrábějte do posledního dne a naplánování stěhování nechte na odbornících z Ais Eurelo. Společnost má know how co se týče stěhování rozsáhlých projektů a přes 40 let zkušeností. Má k dispozici odborníky na mezinárodní průmyslovou přepravu a stěhování technických zařízení po celém světě. Pomohou vám přestěhovat vaši továrnu, několik strojů, ale i dovézt velký stroj zákazníkovi a pomoci s jeho instalací.

Servis Ais Eurelo je skutečně bohatý

Zahrnuje kompletní přípravu zařízení před naložením na přepravní zařízení, samotnou přepravu, instalaci, související strojírenské a elektrotechnické služby, kompletní zvedání těžkých břemen, správu CDM a další potřebné související služby. Pro tyto účely je společnost vybavena moderním technickým zařízení. Jde například o jeřáby Valla Manitex, jeřáby Franna pick and carry a obytné stroje AIS Vanguard. Díky této špičkové výbavě se zcela minimalizuje možnost poškození strojů při zvedání a přepravě.

Pro každou zakázku je přidělen projektový manažer, který zajistí hladký průběh celé akce. Pro stěhování je stanoven časový harmonogram a přesné datum stěhování. Díky tomu snadno naplánujete ukončení jedné provozovny a zahájení činnosti druhé.

Přejít nahoru