Nažehlovačky dělají supermámy! Opravte dětem jejich oblíbené kousky

Stačí málo, a v očích svých dětí se stanete supermámou. Která z nás tohle nezažila – oblíbený dětský kousek, jedno zakopnutí či pád z kola, a na oblečení díra jak po Faustovi? Avšak připravená supemáma si umí vmžiku poradit!

Jako mámy drobotiny, předškoláků či školáků musíme být připraveny skutečně na všechno. Zatímco tatínek se, pokud jde třeba o kolo, předvede bravurním nahozením spadlého řetězu i opravou píchnuté duše, jako mámy musíme být schopny díru na kalhotách proměnit na umění. Je však nutné, abychom na to byly připraveny. Žehličku má každá z nás. Co však potřebujeme navíc, jsou nažehlovací záplaty. Bez šicího stroje, a dokonce bez jehly, s pouhou žehličkou v ruce, velice snadno opravíme roztržené kalhoty, ale i díru na loktech.

Nevěřte, že se dá každá skvrna vyprat

Sama jsem tomu věřila. Pak ale půjčíte dítě k sousedům, kde jej nakrmí melounem, a světe div se, ono to z té krásné bílé halenky dolu vůbec nejde. Ani dýňová polévka, které se dítě tak vehementně bránilo, až skončila na oblíbeném triku s koníkem. Milujete se svými dětmi kreativně tvořit? Tak to již možná malujete společně na kamínky. Jenomže akrylové barvy a fixy nejsou žádný snadný soupeř, pokud jde o zachování neposkvrněného dětského oblečení. Co pak s těmito fleky a skvrnami?

Každá supermáma má po ruce nažehlovací obrázky. Pro kluky vlajky a autíčka, pro holky zvířátka, ale třeba i nažehlovací kamínky, které z fleku udělají skvělý designový záměr. Jsme-li připraveny, poradíme si se skvrnami lépe než náš přítel Vanish. Zklamal vás, prevít? Převezte ho nažehlovačkami.

Nažehlovačky s bonusem

Jako supermámy nezapomeňme z nouze udělat ctnost. Použijeme-li na skvrny a díry reflexní nažehlovačky, dáme oblečení našich dětí ještě navíc bezpečnostní benefit. Reflexní obrázky dělají děti viditelnými za šera i za tmy. Spolu s dalšími nažehlovacími obrázky je nabízí Altima.cz.

Přejít nahoru