Největší životní úkol dospělého muže, znáte ho?

Postav dům, zasaď strom, zploď syna. Trojice úkolů pro každého muže, jež většinou vyplní celý jeho život. Stojí nemálo úsilí a ještě víc peněz a nervů. Zejména, co se stavby týče. A když je dílo hotovo, přichází fáze, kdy je třeba zanechat odkaz dalším generacím a uchovat jej ve stavu trvalé a neměnném. Což je někdy pěkný oříšek. 

Přestože nemovitost není „z cukru“, zub času, klimatických vlivů nebo řádění vandalů se na něm chtě-nechtě podepíše. Jak tedy zabránit znehodnocení? Nejlepším pomocníkem je majetkové pojištění. Jedná se o jedinou funkční prevenci na trhu.

Abyste měli klidné spaní

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu je důležité pojištění pro váš klid v každodenním životě. Ideální variantou je produkt Bezpečný domov plus, který vás ochrání jak vně, tak uvnitř. Stačí, když budete znát velikost obytné plochy své domácnosti či nemovitosti v m².

Pojištění budov a bytů, respektive jejich skeletu, se vztahuje na klimatické živly, jako jsou vichřice, záplavy, zemětřesení, ale i úder blesku nebo sesuv půdy. Ochrana nemovitosti je důležitá, i coby prevence před zloději, vandaly nebo škody způsobené zvěří. 

99% všech rodin ale zcela jistě ocení i pojistku interiéru, kterou řeší takzvané pojištění domácnosti. Toto pojištění se oplatí zejména při vykradení nebo požáru. Při pojistném plnění vám pojišťovna nahradí veškeré vybavení, které přijde k úhoně.

ERGO je jistota na trhu

Pojistná smlouva od ERGO se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne. Pojišťovna ERGOvyžaduje placení běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí. Jako bonus získáte zdarma pojištění občanské odpovědnosti.

Přejít nahoru