Vylepšete svou vizáž! S moderními zákroky plastické chirurgie

Nejste spokojeni s tím, jak vypadáte? S přibývajícími vráskami, kruhy pod očima, povislými ňadry či tukovými polštáři na bocích? Tak se jich zbavte!
Krásní lidé to prý mají lehčí. Krásné ženy tedy určitě. Muži jim jsou ochotni snést modré z nebe. Alespoň někteří a do určité doby. Nemalé nároky na vzhled ovšem má i naše společnost vyžadující v podstatě permanentní vysoké výkony a neutuchající zdraví. A samozřejmě i krásu.

Posilte své sebevědomí

Nenosí se obtloustlá postava, šedivé vlasy ani vrásky. Je až filosofickou otázkou, zdali tomu tak je dobře nebo špatně. Odpověď na ni do tohoto článku ani nepatří. Na druhou stranu je pravdou, že přitažlivý vzhled zdvihá ženino sebevědomí. A i to je v současné době nesmírně důležité. Takže, touží-li žena po ňadrech dmoucích a pleti bez vrásek, není důvod, proč by si jich neměla dopřát. A my dokonce víme, kde jí k nim dopomohou.

V péči korektivních dermatologů

Odstranění vrásek je předmětem oboru zvaného korektivní dermatologie. Stejně jako operace nosu, endoskopické zvednutí obočí, operace odstátých boltců. Konkrétně k odstranění vrásek používá celou řadu prostředků, jako jsou facelift, botulotoxin, různé výplně výplně prostřednictvím vstřebatelných i nevstřebatelných materiálů, mezoterapie atd. Jakou metodu zvolit?

Facelift, botox a mezoterapie

K nejčastějším estetickým operacím patří facelift. Jak by také ne, když proces stárnutí dokáže oddálit i o celou dekádu, ne-li delší dobu. Před dovršením padesátky ale o faceliftu raději vůbec neuvažujte. K tomuto zákroku je vhodné přistoupit, když kůže obličeje výrazně povolí a pokud struktura tkání vykazuje výrazně sníženou elasticitu, k čemuž dochází mezi padesáti a šedesáti lety. Před tím je vhodně se zaměřit na jiné metody, jako jsou například aplikace botulotoxinu přímo do vrásek či mezoterapie. V rámci této metody se vrásky vyhlazují a pokožka vypíná tvorbou nových buněk a kolagenu. Více informací najdete například pod odkazem odstranění vrásek Praha.

Modelace prsou

Dalším častým zákrokem je plastika prsou. Ta svůj tvar a objem ztrácejí nejenom s přibývajícím věkem, ale i následkem těhotenství, kojení či přibýváním na váze. Moderní zákroky plastické chirurgie ale tento stav dokážou zvrátit a ženě v podstatě jakéhokoliv věku dopřát poprsí, za něž se nebude muset stydět. Ať již pomocí gelových silikonových implantátů či vlastního tuku. Jak tyto zákroky probíhají se dozvíte na odkazu modelace prsou v Praze.

Vylepšit si ale můžete i další části těla, jako jsou stehna, břicho, paže, a dokonce i pohlavní orgány. Zkrátka můžete být perfektní od hlavy až k patě.

Přejít nahoru