Nevíte, co si počít se starým autovrakem? Nechte jej ekologicky zlikvidovat

V České republice brázdí silnice téměř šest a půl milionu osobních automobilů. Ačkoliv tento údaj nezní vůbec špatně, musíte vzít v potaz velké průměrné stáří těchto prostředků. Náš vozový park totiž patří k nejstarším v Evropě, což s sebou přináší spoustu problémů. Jedním z nich je likvidace nepojízdných vraků. Jak na to?

Pozor na zákony

Legislativa samozřejmě na danou problematiku pohlíží velmi přísně, přičemž se není čemu divit. Z toho důvodu podléhá likvidace vozidel celé řadě požadavků, s nimiž musíte počítat. Naštěstí existují stovky ověřených společností, které vás celým procesem provedou snadno, rychle a ještě vám zaplatí alespoň několik tisíc korun.

ekologickou likvidací vozidel mají četné zkušenosti například profesionálové ze společnosti pod vloženým odkazem. Ti sice sídlí v Raspenavě, ale klidně pro váš majetek přijedou do Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi, Hrádku nad Nisou i jejich okolí (odtah do 100 kilometrů je zcela zdarma).

Vydělejte si peníze

Velkým benefitem spolupráce s těmito odborníky je možnost získat až deset tisíc korun za odevzdání autovraku. Samozřejmě záleží na roku výroby, stavu vozidla nebo kondici náhradních dílů. Po skončení celého procesu obdržíte potvrzení o likvidaci, s nímž zajdete na úřad a vyplníte potřebné dokumenty. V případě zájmu si od nich lze nechat zajistit dokonce i toto odhlášení.

Více informací zjistíte na internetových stránkách dané firmy, případně použijte uvedené telefonní číslo a na cokoliv se zeptejte. Nezáleží na tom, jakou značku automobilu máte, stejně jako není problémem ani jeho nepojízdný stav. Nemusíte se obávat přílišných složitostí. Vše bude hotové raz dva, takže nebudete muset zbytečně platit povinné pojištění a stresovat se s formalitami.

Přejít nahoru