Elektronické cigarety mají oproti klasice řadu výhod

Na světě snad není kuřák, který by nechtěl se svou závislostí na tabáku skoncovat. Problém je, že nikotin je příliš silná droga na to, aby se z ní dalo snadno vymanit. Cesty však existují. Jednu z nich představují i elektronické cigarety.

Neobsahují dehet a spol.

I když se stále mluví hlavně o nikotinu, nejedná se o tu nejškodlivější látku, kterou člověk inhaluje během kouření. Těmi jsou hlavně dehet a benzen. Tyto jedy, jež vznikají hořením tabáku, jsou těmi zásadními činiteli, co ničí lidské zdraví.

Elektronické cigarety nehoří, pouze zahřívají náplň. Během tohoto procesu tudíž nemohou výše zmíněné látky vznikat.

Jsou více tolerované ve společnosti

Pár desítek let zpátky se mohlo kouřit všude. Toto je však už minulostí. V současné době jsou zákazy kouření takřka na každém rohu, takže situace kuřáků je stále složitější.

Elektronickou cigaretu je naopak možné si dopřát takřka kdekoliv, aniž by člověk riskoval nenávistné pohledy kolemjdoucích, případně dokonce pokutu. Vapování je povolené třeba v restauracích. Není se ani čemu divit, jelikož dým z elektronických cigaret neškodí ani zdaleka tolik jako kouř z tabáku.

Jednorázové modely

Skoncovat s kouřením prostřednictvím elektronických cigaret je mnohem jednodušší než v případě normálního kuřiva. Dají se totiž snáze dávkovat a v konečném důsledku vyjdou i na daleko menší peníze.

Navíc není potřeba pořizovat si standardní model, do kterého je nezbytné dokupovat různé příchuti. Běžně se dá koupit i elektronická cigareta jednorázová, jež nabízí až 600 potáhnutí.

Díky těmto cigaretám je mnohem snadnější snižovat si dávky, a tím pádem se přiblížit k totální abstinenci. Jakmile se cigareta vybije, prostě se vyhodí a koupí nová.

Možností, kde nakupovat tento druh elektronického kuřiva, je více. Komu jde hlavně o kvalitu za solidní peníze, ten navštíví e-shop HQD https://hqd.cz.

Přejít nahoru