Perfektní dárek k výročí? Párová trička pro zamilované!

Je jedno, jestli je vám šestnáct nebo třicet. Láska by se měla hýčkat v každém věku, takže pokud ji máte, nestyďte se tím pochlubit. Dejte svému okolí najevo, jak vám na sobě navzájem záleží, třeba prostřednictvím párových triček.

Párová trička mohou být romantická, vtipná, infantilní, případně tak trochu tajemná. Pokud vám je proti srsti nosit na prsou sladký zamilovaný obrázek, vůbec se nemusíte vydávat tímto směrem. Co takhle nosit tričko s nápisem „sůl“ a vaše drahá polovička by byla „pepř“? Nebo můžete vymyslet nějakou známější nerozlučnou dvojici. Fantazii se meze nekladou.

K jakým příležitostem je vhodné darovat párová trička?

Párová trička pro zamilované jsou dárkem nejen pro obdarovaného, ale i pro toho, kdo je daruje. Jsou vhodná téměř pro každou příležitost, třeba i jen tak pro radost. Velmi dobrou volbou jsou každopádně k Valentýnu, výročí nebo nějaké události přímo se vztahující k vašemu vztahu.

Podle čeho taková trička vybírat?

V prvé řadě podle motivu. Rozmyslete si, jaký motiv jste ochotní na svém tričku nosit, a samozřejmě berte v úvahu rovněž osobnost vaší drahé polovičky. Tričko budete nosit oba, tudíž by se mělo líbit oběma. Pozor, ne všichni muži jsou ochotni nosit na tričku něžné zamilované motivy. Na druhou stranu, kdyby váš drahý nechtěl v takovém tričku vyjít na ulici, určitě ho bude nosit aspoň doma, případně na spaní.

Zamýšlíte-li pořídit trička na spaní, abyste měli hezká párová pyžama, berte raději větší velikost. Tím se dostáváme k dalšímu důležitému parametru – velikosti. Svou jistě znáte, u své drahé polovičky se můžete podívat třeba na štítky triček, jestli si nejste jistí. Vždy je lepší vzít trochu větší.

Posledním parametrem je kvalita trička. Zapomeňte na levná trika z Číny, investujte do 100% bavlny, která je už na omak příjemnější a kvalitnější. Záleží i na kvalitě šití triček, proto doporučujeme nakupovat u ověřených prodejců. Neváhejte do své lásky nějakou tu korunu investovat.

Přejít nahoru