Prodejte auto za hotové a vyřešte svůj finanční problém

Dostali jste se do finančních problémů? Možná vám už nikdo nepůjčí, navíc půjčovat si by mělo být to nejzazší řešení finančního problému. Zkuste prodat, co doma nepotřebujete. Třeba starší auto. Prodat se dá dokonce i to nepojízdné či bourané.

Prodej auta je skvělý způsob, jak přijít k penězům, které potřebujeme. Má to však své ale… Koupí někdo i starší auto, či dokonce vůz nepojízdný a bouraný? Dokážu najít kupce skutečně hodně rychle, ideálně již zítra? A dostanu od někoho peníze na ruku?

Kdo neví, jak na prodej auta, obvykle nepochodí. Přes klasické autobazary, ale ani svépomocí přes inzeráty automobil obvykle obratem a v hotovosti neprodáte. Autobazary nemají zájem najít soukromé zájemce a domluvit se s nimi je během na dlouhou trať. Zde navíc do hry vstupuje i nepříjemná povinnost, držet na prodaném vozidle záruku. Nikomu se nechce dodatečně vracet část kupní ceny. Kupující se přitom skutečně ozývají a své peníze chtějí zpátky. Přestože jste jim říkali, že na autě nefunguje už téměř nic a nabízíte jej spíše jako autovrak na součástky. Často pošlou pro zastrašení rovnou dopis od právníka a vy se octnete opět tam, kde jste byli – ve finanční tísni jako dlužník.

Chytří dnes prodávají auto jinak

Služba Za hotové je speciální služba nabízející likvidaci vozidel, do čehož spadá i odkup zánovních, starších, nepojízdných a bouraných aut. Může jít o auta osobní i nákladní. Firma vykupuje od soukromých osob a taktéž od firem. Od těch odkoupí i některé typy strojů. Služba funguje v rámci celé republiky. Takže ať bydlíte kdekoliv, dojdou za vámi zástupci společnosti, a dokonce zajistí odvoz automobilu zcela zdarma. Podrobnosti k fungování služby najdete na webových stránkách https://zahotove.cz/vykup-nakladnich-vozidel/.

Proč využívat právě tuto službu?

Benefity jsou rychlost, profesionalita a platba za vozidlo v hotovosti. Zavoláte si kontraktní místo služby a obratem se dozvíte předpokládanou cenu, kterou za svůj vůz dostanete. Nemusíte se pak bát žádné dlouhé odmlky. Již druhý den můžete své auto u vás doma prodat. Přijedou zástupci služby s jednoduchou kupně-prodejní smlouvou. Ta vás dokonce zprošťuje povinnosti poskytovat na vozidlo poprodejní záruku. Na ruku dostanete peníze a auto si zástupci služby Zahotove.cz ihned na své náklady odvezou. Rychlejší a spolehlivější způsob, jak přijít k penězům v hotovosti, hned tak nenajdete.

Přejít nahoru