Barevné kontaktní čočky: Jak vybrat ty správné?

Chcete ohromit okolí zářivě hnědými duhovkami? Toužíte vyzkoušet, jaké to je mít safírově modré oči? Vzhledem k tomu, že oči jsou okny do duše, přidejte jim trochu jiskry navíc pomocí tónovaných kontaktních čoček. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat barevné čočky.

Změňte alespoň na chvíli svůj vzhled. Kontaktní čočky barevné vás mohou transformovat na mimozemšťana, upíra, ale třeba i příšeru.

Jak postupovat při výběru?

Současný trh je vskutku rozmanitý a vybrat si můžete z nepřeberného množství variant. Při výběru barevných čoček se budete prvně rozhodovat, jakého efektu chcete dosáhnout. Pokud prahnete po přehnaně teatrálním vzhledu, přeskočte ke kontaktním čočkám se speciálními efekty. Vypadat jako upír ze Stmívání nebylo nikdy jednodušší.

Většinou barevné čočky jsou navrženy tak, aby vypadaly co nejpřirozeněji. Prostě vás takové čočky jen rozzáří. Všimněte si také, že u barevných čoček bývá střed čirý, protože jinak by přes ně nešlo vidět. Existují tři různé varianty:

  • průhledné čočky,
  • čočky zvýrazňující zabarvení,
  • neprůhledné zabarvení čoček.

Kde koupit barevné kontaktní čočky?

Pokud hledáte internetový obchod, odkud byste mohli čočky objednat, podívejte se na e-shop top-crazy.cz. V nabídce jsou i vskutku šílené modely, kterými vytvoříte perfektní masku na Halloween či maškarní ples. Kontaktní čočky jsou rozdělené do několika kategorií – barevné, crazy a halloween, mini sclera a sclera.

Většinou jsou tyto čočky nedioptrické, a tak si je můžete dát, i když nenosíte brýle a nemáte problémy s očima. Jestliže však nějaké dioptrie už máte, nezoufejte, zakoupit se totiž dají i dioptrické barevné kontaktní čočky. Nikdo tedy nepřijde zkrátka.

Vše můžete zakoupit například na top-crazy.cz. S kvalitou i provedením budete nadmíru spokojení.

Přejít nahoru