Školní batohy, které děti nedají z ruky

Před počátkem nového školního roku je třeba pořídit řadu potřeb, bez kterých se děti neobejdou. Jednou z nich jsou batohy a školní aktovky, jež budou nejen praktické, nýbrž také díky svému ergonomickému tvaru se budou dětem dobře nosit. Na co se při jejich nákupu zaměřit?

Nízká hmotnost a kvalitní provedení

Toto jsou nejdůležitější vlastnosti, které by měly školní batohy splňovat. Učebnice a sešity jsou samy o sobě dost těžké, tak proč dítěti přidělávat ještě kila navíc taškou? Zde se každý gram počítá. Dále přihlédněte ke kvalitě švů a použitých materiálů, neboť ty jsou zárukou, že nebudete další rok kupovat školní batoh nový. Na jakého výrobce se můžete v tomto směru 100% spolehnout? Je to jednoznačně značka Still, která patří mezi špičku. I proto najdete batohy této značky téměř v každém papírnictví.

Co patří ke standardu batohů Still?

Kromě výše uvedeného jsou to ergonomický tvar, reflexní prvky a anatomicky tvarovaná záda s pevnou konstrukcí. Důmyslný systém zad disponuje 4 stupni nastavení pro optimální usazení batohu. To podporuje ještě hrudní pás s kvalitní přezkou, díky čemuž je celková váha rovnoměrně rozložena. Prodyšné polstrování zádové části zajišťuje cirkulaci vzduchu pro komfortní nošení. Batohům nechybí přehledné vnitřní uspořádání, voděodolné dno a reflexní pásky.

Když máte doma prvňáčka

Proč shánět jednotlivé potřeby do školy zvlášť, když většinu z nich obsahuje školní aktovka pro prvňáčka? V rámci výhodného setu zakoupíte společně s batohem též penál, svačinový box, zástěru na výtvarnou výchovu, peněženku atd. Dětem se bude určitě líbit, že vše budou mít v jednotném designu společně s aktovkou. Batohy značky Still budou s vašimi dětmi růst, neboť v nabídce naleznete též školní batohy pro 2. stupeň či studentský batoh. Každá řada je totiž uzpůsobena aktuálnímu věku a školním potřebám dítěte.

Přejít nahoru