5 tipů na senzační orální sex

Pro řadu mužů je felace neboli orální sex neuvěřitelné blaho. Uvádí se, že až 90 % mužů preferuje tento způsob uspokojení před klasickou souloží. A až polovina sexuálně aktivních žen je ochotna svého partnera rozmazlovat a poskytovat mu blaho v podobě orálního sexu. Chcete i vy svého partnera hýčkat? Přečtěte si několik tipů, jak z orálního sexu udělat ojedinělý zážitek.

1. Hygiena

Hygiena by měla být na prvním místě. Určitě si vzpomínáte na filmy, ve kterém se milenci na sebe vrhají, aniž by si dopřáli rychlou sprchu. Na tyto filmy zapomeňte a neinspirujte se jimi. Pokud měl váš partner dlouhý den v práci, nabídněte mu společné sprchování. Pot a zbytky moči by mohly orální styk pokazit už na začátku. A co víc? Můžete partnera uspokojit přímo ve sprše, čímž zabijete dvě mouchy jednou ranou.

2. Svěží dech

Než se vrhnete na orální sex, nezapomeňte na svěží dech. Vyčistěte si zuby a použijte ústní vodu, což je samozřejmostí každodenní hygieny. Nejenže bude vášnivý polibek svěží, ale trochu mentolu dodá při orálním sexu partnerovi více potěšení.

3. Pozor na zuby

Pokud se ptáte, jak na orální sex a zda při orálním sexu používat zuby, upozorňujeme vás, že se zuby byste měli zacházet opatrně. Zlehka můžete naznačit tisk zubů, ale rozhodně partnera nekousejte. Kousnutí při felaci by byla pro partnera hotová noční můra. A to přece nechcete.

4. Důležité je tempo

Možná si řeknete, že čím rychleji budete partnerovi úd sát, tím je to pro něj lepší. Ale pozor, ne vždy je rychlost na místě. Hlavní je promítnout do orálního sexu citlivost. Je dobré tempo střídat. Někdy tempo přidejte, někdy uberte.

5. Kam s „tím“?

Každý svůj sexuální život pojme jinak. Ne každá žena dopřává svému muži „polykací“ konec. Pokud se na to necítíte, tak to nedělejte, protože by se vám mohlo udělat dokonce špatně, čímž byste zkazila celou erotickou atmosféru. Než se vrhnete na sex, je dobré svému partnerovi dát sladké ovoce, protože tím se zpříjemní příchuť jeho sperma.

Přejít nahoru