6 způsobů, jak si snadno zpestřit skomírající milostný život

Sex už dávno není tabu. Žijeme ve společnosti, kde se o něm hovoří více než kdy jindy. Ale přesto se spousta párů v posteli nudí. Postupem času odezní původní nadšení a z milování se stane rutina či dokonce povinnost. Je to i váš případ a nerada byste měnila partnera, ke kterému chováte hluboký cit? Inspirujte se následujícími tipy a garantujeme vám, že se do ložnice budete opět těšit!

1) Virtuální předehra

Vezměte si na sebe krajkové kalhotky a pošlete mu smyslnou fotografii přes Whattsapp. Anebo si zaregistrujte „žhavou“ e-mailovou adresu a dopisujte si s ním. Pár oplzlých frází udělá hotové divy.

2) Trojka trochu jinak

Zvát si do ložnice někoho dalšího by v době krize (a pravděpodobně ani jindy) nebylo moudré. Milování ve třech ustojí jen málokterý vztah. Ale vy si můžete přizvat pomocníky ze silikonu. Ať už sáhnete po vibrátoru či umělé vagíně, užijete si spoustu legrace a vzrušení.

3) Kdo maluje, miluje

Máte po boku muže s uměleckými sklony? Obstarejte si omyvatelnou barvu a požádejte partnera, aby z vás udělal mistrovské dílo. Samozřejmě by se měl zaměřit na okolí intimních partií.

4) Pusťte si „péčko“

Filmy pro dospělé prý zabíjí inspiraci. Skutečně? My si to nemyslíme. Čas od času se naopak není na škodu inspirovat. Pornosnímky vás dokonale nažhaví a leccos z nich okoukáte. Není důvod se jim vyhýbat!

5) Stejný sex na jiném místě

Možná vám jen nevyhovuje stále stejné prostředí. Udělejte to příště jinak, respektive jinde. Rezervujte si pokoj v hodinovém hotelu, případně na jiném místě, které považujete za vzrušující.

6) Milování ve spodním prádle

Nudu vám může pomoct zahnat i podprsenka. Jde o zdánlivě nepodstatný detail, kterým svého partnera nebývale vzrušíte. Podle statistik se muži velmi rádi dívají na ženy v prádle – tak proč mu nedopřát pohled na svá ňadra zahalená třeba do stylové dámské podprsenky Calvin Klein?

 

Přejít nahoru