Úvěr na podnikatelský záměr nemusí být těžko dostupný. Jak na to?

V případě, že máte zajímavý plán na rozjetí vlastního byznysu, avšak chybí vám k tomu finance, existuje hned několik způsobů, jak problém vyřešit. Jeden z nich představuje nebankovní úvěr pro podnikatele.

Odmítá vás banka? Obraťte se na nebankovní sektor

Většina z vás se asi v prvním okamžiku obrátí na svoji banku. Jenže v případě bankovních ústavů je získání podnikatelského úvěru značně komplikované. Především musíte mít dostatečnou bonitu, jinak vás banka nekompromisně odmítne, ač se váš business plán může zdát velmi atraktivní a věrohodný.

Podnikatelský úvěr na nemovitost poskytují nejen banky, ale také soukromé společnosti. U nich se většinou ručí nemovitostí, protože je zde samozřejmě předpoklad, že úvěr na podnikatelský záměr bude zahrnovat vyšší obnos peněz. Máte-li vlastní nemovitost a nebojíte se ji zastavit, pak s největší pravděpodobností v nebankovním sektoru uspějete. Obvykle už jen stačí mít k dispozici všechny potřebné dokumenty, na jejichž základě je zřejmé, že jste vlastníky dané nemovitosti. U některých společností je dokonce možné ručit nemovitostí 3. osoby, pakliže s tím samozřejmě souhlasí.

Úvěr pro podnikatele s nízkými úroky

Atraktivní podnikatelský úvěr na nemovitost poskytuje například renomovaná společnost Nebankovní Finance. Orientuje se hlavně na klienty, kteří neuspějí u banky. Cílem je postupné ozdravení, aby se v budoucnu mohli znovu navrátit pod křídla svého bankovního ústavu, díky čemuž by nejspíše měli výhodnější úvěry. Samotný úvěr na podnikatelský záměr zmíněná společnost však poskytuje s poměrně výhodnou úrokovou sazbou. Ručení nemovitostí je totiž dostačující k tomu, aby vám firma jako klientům důvěřovala.

Úvěr na podnikatelský záměr vyřídíte do značné míry online. Potřebné finanční prostředky přitom můžete mít k dispozici už do 2 dnů od podání žádosti, což se dá označit za další velkou přednost nebankovních variant úvěrů. Minimum administrativních překážek totiž celý proces schvalování úvěru notně urychluje.

Přejít nahoru