Činky s vlastním potiskem jsou super tip na dárek pro milovníka cvičení!

Jistě i vy ve svém okolí máte někoho, kdo propadl kouzlu cvičení. Ať už je to bratr, přítel nebo kamarád, máme pro vás skvělý tip na dárek pro něj. Ono totiž vybírat dárek pro milovníka posilování nemusí být úplně snadné. U proteinu nevíte oblíbenou značku ani příchuť, u oblečení je těžké tipnout velikost, šejkr už určitě má. Takže čím ho obdarovat?

Skvělým dárkem budou činky na cvičení. Posilovnu mu sice nenahradí, ale aspoň některé cviky si s nimi doma odcvičí. A hlavně nemáme na mysli úplně obyčejné činky, nýbrž činky s jedinečným potiskem.

Kotouč s libovolným nápisem

V Česku se nedávno rozjel ojedinělý nápad vytvářet kotouče na činky s libovolným potiskem. Tedy možná spíše gravírováním, protože nápis je na kotouči vyhotoven pomocí gravírovacích strojů. Potisk je pouze na kotoučích, tam totiž ničemu nevadí. Na ose či hřídeli by dřel při zvedání.

Na kotouč lze vygravírovat libovolný nápis, který se na něj vejde. Je jen na vás, zda tam necháte napsat „silák“, „Makej!“, „Dokážu to“ nebo třeba „Pro Honzíka“. Fantazii se meze nekladou, někteří lidé vybírají spíš obecnější termíny (třeba „Moje fitko“), jiní se nebojí konkrétních frází. Tak či tak jsou kotouče na činky s vlastním nápisem něčím originálním, co nemá úplně každý.

Zjistěte, kolik zvedá

Na začátku vás přece jen čeká jedna drobná komplikace. Potřebujete zjistit, jak těžké závaží na činky máte vybrat. K poznání ovšem dojdete celkem snadno. Stačí se dotyčného zeptat, kolik zvedá na biceps. To je důležité, protože na každý sval pravděpodobně zvedá jinou váhu, tak ať vám nesdělí, kolik zvládne na bench nebo nějaké jiné číslo. Pak už pouze na MojeČinka.cz najdete kotouč o správné hmotnosti, zadáte text a necháte jej vygravírovat.

Unikátní dárek vám přijde až domů. Pouze budete mít možná trochu problém, až jej budete dotyčnému předávat. Nejspíš si takový dárek bude muset odnést sám.

Přejít nahoru