Co kazí prožitek ze sexu

Jste téměř před vrcholem a partner najednou pronese větu: „Miláčku, co bude zítra k obědu“, v ten moment jste jako zmrazená. V ten moment byste ho nejraději něčím praštila. Ano je to běžný zlozvyk mnoha mužů v nesprávnou dobu prohodit nějakou větu. Je zcela jedno, co to je za větu, ale jakmile to nesouvisí se samotným aktem, je to na zabití. Proč to muži dělají? Co je k tomu vede?

Na tyto otázky se odpovídá různě, ale jedno je téměř jisté. Nedokážou najít pravou chvilku na správnou větu. Je sice pravda, že láska prochází žaludkem, ale mluvit o jídle při sexu? To neskousne snad žádná žena a hlavně pokud se blíží k vrcholu rozkoše.

Ovšem muži mají i možná pádný důvod o tom mluvit a nemusí to být jen o jídle. Mnoho mužů má problém s výdrží a tím pádem s uspokojením partnerky pohlavním stykem. No stává se to, není to nic neobvyklého, ale s tím moc neudělají, prostě to tak je.

Někteří muži si myslí, pokud nebudou myslet na samotný akt, že se oddálí jejich vrchol. Ano to se občas stane a partnerka je za to jistě moc ráda, ale dovedete si představit, že jste v nejlepším rozpoložení a přijde ledová sprcha v podobě věty, která vůbec v ten moment Vás nezajímá?

Odpovědět na otázku proč muži mluví u sexu je téměř nemožné, jsou prostě už takový, ale nesnažme se je předělávat, nepomůže to, naopak bude to horší. Zkuste je nevnímat v tu chvíli a vychutnávejte svou rozkoš, nebo tu je ještě jedna možnost, zacpěte mu pusu. S plnou pusou se špatně mluví, i když jsou tací, co to dokážou.

Přejít nahoru