Dětská hřiště patří i na zahradu

Rodiče často přemýšlí, jak dostat děti ven, na zahradu, aby neseděly celý čas zavřené doma u počítačů, tabletů a svých mobilů. Nechápou, že dítě zahrada nenadchne stejně jako je, ale potřebují na ní nalézt adekvátní zábavu.

Odpověď na dotaz, jak dostat děti ven, je poměrně snadná: Zabavte je! Pro majitele rodinných domů se zahradou to znamená nabídnout dětem prostor pro hru a pohyb. Tatínek hrozící všem, kdo mu šlápnou na jeho pěstěný trávník, dělá svým dětem medvědí službu. Nežijte pro zahradu, nechte ji, aby sloužila vám a vašim dětem. Udělejte na ní herní zóny. Nestačí jen ty odpočinkové. To dětem nemusí stačit. Potřebují více než jen zahradní sezení se slunečníkem. Pobyt na vzduchu přirozeně zlepšuje dětskou imunitu. Zcela zásadně též prospívá zraku, zejména jako protipól neustálého ostření očí na blízko při hře s elektronikou.

Houpejte se! Vy i vaše děti!

Málokterý pohyb je pro děti tak přirozeným jako houpání. Houpačky se dají pořídit pro děti každého věku. Se správnou houpačkou dítě prožije své dětství – od narození, až po konec puberty. Samozřejmě ne se stejnou. Potřeby se mění z hlediska potřebné bezpečnosti i ergonomie. A houpání je příjemné i pro dospělé. Zahradní houpačky by neměly chybět na žádné zahradě. Pořiďte si velkou rodinnou, ale i různé typy houpaček pro děti. Kam houpačka pověsit jde, tam ji zavěste. Díky houpačkám se běžná zahrada snadno a levně promění v rajskou.

Dopřejte dětem dětské hřiště i na zahradě

Rozhodně si neříkejte, že ve svém okolí máte hřišť tolik, že vlastní na zahradu nepotřebujete. Pro děti je nezbytností. Dnes jdou pořídit bezpečná dětská hřiště s nádherným designem, která stačí pouze smontovat. Mají obvykle implementováno pískoviště, mnohdy houpačky, stěny na lezení, žebříky a někdy i domečky. S krásným hřištěm na zahradě již vaše dítě neudržíte vevnitř.

Zahradní wellness milují i děti

Touží vaše děti po bazénu? Někdy není pro rodinu reálné pořídit velký bazén, ideálně krytý. Je náročný na množství vody, údržbu a vysoká je rovněž pořizovací cena. Existují i jiné možnosti. Zkuste třeba koupací sudy Hot Tub, ke kterým se dá dokonce dokoupit i vířivka. Můžete jej umístit třeba pod pergolu, ale klidně volně na zahradu. Tento komfort si užijete celá rodina.

Kam pro zahradní zábavu pro děti?

E-shop Skluzavky.cz je specialistou na skluzavky, dětská hřiště na zahrady, hřiště pro obce, dětské domečky, ale i dětské pokoje. Koupíte zde kvalitní výrobky a současně dostanete perfektní zákaznický servis.

Přejít nahoru