Díky doplňku stravy Tribulus + Arginin poletí sebevědomí muže strmě vzhůru

V dnešní době o sebe pečují nejen zástupkyně něžného pohlaví, ale také muži. Není divu, protože se chtějí udržet v kondici. K fyzické síle a sexuální aktivitě jim pomohou správně zvolené vitamíny a minerály. Neboť zdraví a krása jsou vždycky na prvním místě.

V tomto ohledu jsou ideálními pomocníky přírodní produkty obsahující kotvičník zemní neboli tribulus, arginin a zinek. Tato kombinace látek dokáže s mužským tělem divy. Padne jako ulitá všem, kterým není lhostejný vzhled, kondice ani sexuální výkonnost.

Trojlístek plný energie

Když není muž spokojený se svým fyzickým vzhledem ani sexuálním nábojem, je nepříjemný a mrzutý. Nevěří si a na krásné prožitky rezignuje. Naštěstí si může koupit doplněk stravy Tribus + Arginin a upevnit si tak své sebevědomí. Tribulus terrestris čili kotvičník zemní v něm probudí touhu po milostném životě, vzrušení a samozřejmě i výkonnosti. Ke všemu podporuje činnost srdce, cévního systému a rovněž cirkulaci krve. Díky němu jsou svaly ve správném stavu. Užívání přírodního produktu Tribulus + Arginin ho udrží v optimální mentální i tělesné formě. Obdobné účinky má také aminokyselina arginin, a navíc stimuluje růst svalové hmoty a vytrvalost.

Pro krásné vlasy i pokožku

Pánové by měli zpozornět také u doplňku stravy BIOSIL Plus od českého výrobce Naturvita, protože obsahuje biotin a zinek. Obě zdraví prospěšné látky se postarají o normální stav pokožky, nehtů, vlasů, sliznic, zraku, kostí a také nervové soustavy. V dnešní uspěchané době není čas skoro na nic, proto jsou přírodní produkty správnou volbou, jak se udržet v kondici. Zinek je cenný prvek, bez něhož se lidské tělo neobejde. Dokonce chrání před oxidativním stresem a je nutný při metabolismu vitamínu A. Biotin přispívá k metabolismu makroživin a je důležitý při energetickém metabolismu.

Přejít nahoru