Nakupte cenově dostupný software

Když si pořizujete počítač, obvykle se díváte na cenu samotného zařízení, tedy hardwaru. Málokdo už předem přemýšlí o tom, kolik bude stát vybavení počítače potřebným softwarem. Přitom i to je důležitá součást. Bez softwaru byste toho na počítači moc neudělali.

Ani software bohužel není cenově zanedbatelnou položkou. Ba naopak, pokud nevíte, kde ho nakoupit levně, budete si muset připravit vyšší tisíce korun. Většině lidí se moc nelíbí platit za něco nehmotného, snaží se software získat různými nelegálními cestami. Ty ale mohou vést k nemalým problémům.

Software se dá nakoupit i za výhodné ceny

Mnohem lepší je těch pár tisíc korun obětovat. Nemusí se jednat o vyšší tisíce, když víte, kde nakoupit. Například v e-shopu ProLicence najdete software za výhodné ceny. Office 2019 pro studenty zde pořídíte za 750 korun, což není zase tak hrozná částka. Jde o trvalou přenosnou licenci v češtině pro studenty a domácnosti.

V e-shopu ProLicence koupíte základní software, který potřebujete pro provoz počítače – operační systém, Office balíček a také antivirové programy, jako je například Kaspersky Antivirus.

Licence za výhodnější ceny

V e-shopu ProLicence se snaží dělat software dostupnějším. Nakupují ho ve velkém, a proto ho dostávají za výhodnější ceny. Jde o plně legální a oficiální licence, originální klíče nakupované výhradně od Microsoft partnerů. Každou licenci dostanete s fakturou, což je důkaz o pravosti licence.

Software nakoupíte jednoduše online

Software v e-shopu ProLicence pořídíte kompletně online. Objednáte ho a zaplatíte, jako když kupujete jakékoliv jiné zboží, poté vám přijdou instrukce, jak ho zprovoznit e-mailem. Aktivace probíhá online. Velká výhoda tohoto přístupu je, že je velmi rychlý. Nikam nemusíte chodit, po zakoupení vám software dorazí e-mailem velmi rychle. Svůj nový software si tedy můžete užívat ještě dnes.

Přejít nahoru