Kam vyrazit do lázní?

Poslední doba nahrává pobytům spíše v tuzemsku. Je to bezpečnější, levnější a pohodlnější. Cítíte, že si potřebujete odpočinout, ale doba výletům moc nenahrává? Poznejte české lázně. Máme hned několik tipů.

České lázně. Kam vyrazit?

Máte dovolenou spojenou pouze s letním počasím, protože v zimě nevíte, co byste v dané lokalitě dělali? Je to právě ideální doba užít si wellness, což jsou lázeňské pobyty v luxusním kabátku. Zde vám nabízí spoustu procedur na jednom místě. Jedná se v podstatě o lázeňské programy, rovněž prověřené odborníky. Nepotřebujete lékařské doporučení, na wellness se nechodí pouze po operaci nebo s nějakým zdravotním problémem. Zde si užijete relax, který vám prospěje i zdravotně. Právě proto tyto programy nabízí spousta klasických lázní. Znáte například Lázně Bělohrad? Je to město s bohatou tradicí programů na rekonvalescenci zejména po operacích pohybového aparátu. Vedle klasických lázní zde vystavěli luxusní wellness resort, takže si můžete vybrat hned z několika budov, kde se necháte hýčkat.

Lázně Poděbrady i Karlovy Vary – wellness pobyt pro každého

O kousek dál, již ve středních Čechách, se nachází Lázně Poděbrady. Zde si užijete, pokud budete chtít udělat například něco se svou figurou. Nabízí zde různé hubnoucí programy, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti. Toužíte se vydat někam do kosmopolitního místa? Pak se nabízí Lázně Karlovy Vary. Tady si užijete luxusních procedur, zároveň se můžete procházet místem, kde máte na každém kroku luxusní restaurace i butiky, aniž byste museli zavítat do metropole. Už máte vybranou zimní dovolenou? Záleží jen na vás, zda si chcete užít volno ve formě relaxu, nebo prozkoumáte i okolí, i v zimě jsou lázeňská místa skvostná. Na výběr máte z mnoha možností. Podívejte se na stránky, kde budete mít všechny nabídky přehledně rozdělené podle lokalit. Největší výběr najdete na Spa.cz, kde budete relaxovat už jen při projíždění výběru nabídek.

Přejít nahoru