Imitace parfémů: Světové vůně za pár korun

Vůně, které znáte z parfumérií, nejsou zrovna levnou záležitostí a ne každý si je může dovolit. Víte, co je ovšem výhodou této sféry oproti například oděvům? Když budete mít imitaci, nikdo to nepozná. Obal totiž nenosíte viditelně, je jen cítit vůně a ta může být stejně perfektní jako originál.

Kvalitní napodobeniny parfémů za pár korun

Možná jste si již všimli, že spousta influencerů propaguje vůně inspirované světovými značkami. Musí jít ovšem o kvalitní napodobeniny parfémů, jež skutečně voní stejně jako originální flakonky světových značek. Levné parfémy jsou tak dostupné pro každého, mají nejen totožnou vůni, ale také dlouho vydrží. Jak kvalitní imitace parfémů poznat? Předně si uvědomte, že u originálů platíte nejen za značku, což jsou věhlasná jména ze sféry luxusu: Armani, Chanel, Dior, Gucci, Prada, Hermés a další. Sice vůně těchto brandů nestojí desetitisíce jako jejich kabelky, boty apod., stejně vás vyjdou třeba na dva tisíce korun. Platíte rovněž i nájem kamenné prodejny luxusní parfumerie. U internetového prodejce si leckdy moc nepolepšíte, například Chanel vás bude stát prakticky stejně. Jak je to možné? Pokud 50 ml stojí přes 3000 korun, těžko jej může kamenná prodejná navýšit o dalších 1500 korun. Ve změti spousty voňavek se pár vůní se stabilní cenou ztratí.

Levné parfémy pro ženu i muže

U kvalitního prodejce levných parfémů naleznete výrobky, u jejichž výroby se používají vonné esence rovněž dovážené z Francie, jako je tomu u prestižních značek. Jejich podíl je v parfémech vysoký, tudíž složení výrobku je identické, ale prostě neplatíte za značku. Nikdo tak nebude vědět, že nemáte originál, jedině vy pocítíte rozdíl, a to v ceně. Podívejte se na stránky ověřeného prodejce Esensino.cz, kde naleznete nejoblíbenější světové vůně v dokonalých napodobeninách a stejně jako u originálů i v různých druzích obsahu (2ml, 25ml, 55ml, 100ml, náplň 100ml parfému či testery). Jestli nemáte vybranou speciální vůni, můžete se orientovat dle složení, to o vás mnohé vypoví, jak se dočtete zde: https://www.novinky.cz/zena/styl/clanek/vune-odhali-jakou-mate-dusi-rika-typolozka-40063018. Tak se ponořte do světa esencí a užívejte si neskutečného aroma blaha.

Přejít nahoru