Užijte si nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Určitě nepatříte mezi ty, kteří si dali předsevzetí, aby ho hned 2. ledna porušili. Jestli to myslíte se cvičením vážně, pak si vyberte takové prostředí, kde se vám bude skvěle trénovat. Krásně vydesignované a vybavené těmi nejlepšími stroji.

Fitness centrum Ostrava pro dokonalý trénink

Fitness center je spousta, protože kultura těla je dnes velmi důležitá. Lidé však mnohdy netuší, co mohou ve fitness centru všecho najít. Určitě nesmí chybět kardiozóna. Zkuste si do vyhledávače zadat napříkla „fitness centrum Ostrava“ a uvidíte, jaká je nabídka. Zde najdete stroje na rozehřátí, trénink, který vám rozbuší srdce. Běžecké pásy, kola na spinnig, rotopedy, elipticaly, orbitreky a další stroje. Doporučujeme lekce H.E.A.T., najděte si opět třeba „heat Ostrava“. Jde o program, kde na speciálním stroji pouze chodíte, jen jste vystavováni různé záteži. Takový pestrý výběr umožní trénovat každému, a to i těm, kteří mají třeba i nějaká zdravotní omezení. Můžete zkusit veslovací trenažery či stroje imitující chůzi po schodech. Další možnotí je aerobní combat sál, kde se konají skupinové lekce s instruktorem. Oblíbené kruháče nebo-li kruhové tréninky, body rock a fitbox.

Funkční zóna v Ostravě

Ideální je, když na jednom místě s fitkem máte i funkční zónu. Co si pod tím představit? Atletické dráhy, vybavení s hrazdami, gymnastickými kruhy, lany nebo třeba vibrační plošiny. A co takhle badmintonové kurty? Kdo chce ale něco klidnějšího, může si vyhledat „jóga Ostrava“ a dopřejte si relaxační lekce, kdy si protáhnete celé tělo. Jestli chcete vyzkoušet něco nového, pak navštivte fitness Ostrava Vítkovice. Fit Park je totiž největším fitness českým centrem současnosti. Má rozlohu 2 200 metrů čtverečních a najdete zde více než 160 strojů světových značek. Potrénujete zde kardio, dáte si do těla ve funkční zóně i na core cvičení. Nejširší vybavení ocení jak laici, tak i profesionálové, kteří se zde mohou připravovat na své turnaje či zápasy, a to v oblastech od fitness, přes atletiku až po golf.

Přejít nahoru