Jak zabránit padání vlasů?

Přes nekonečné hodiny a spousty korun vynaložených na jejich vlasy, každá žena má špatný den nebo dva v měsíci. Spokojenost s vlasy hraje klíčovou roli v ženském sebevědomí a sebeúctě. Přesto podle institutu American Academy of Dermatology, 30 milionů žen má zkušenosti s řídnutím nebo vypadáváním vlasů v určité fázi svého života, nejčastěji při menopauze nebo po těhotenství .

Příčiny mohou být v různé, od stresu, špatné výživy, po změny životního prostředí. I současný trend a reklamní masáž farmaceutických firem má na kvalitu vlasů svůj vliv. Každodenní mytí vlasů podle Dolisos America Inc, je jedním z důvodů, proč jsou vlasy nezdravé a vypadávají. Jak se říká, všeho moc škodí a chemií upravené šampony nejsou pro vlasy to pravé ořechové.

S ohledem na společenský tlak na ženy, aby vypadali co nejlépe, ztráta nebo řídnutí vlasů může mít zničující vliv na sebevědomí, a může dokonce vést k depresi. Proto nabízím několik nápadů, jak pečovat o vaše vlasy:

1, Zkontrolujte vaše rodinné kořeny. Vypadávání vlasů u žen může mít své kořeny i v historii vaší rodiny. Též je vhodné zkoumat vaše genetické předpoklady, což vám později pomůže se kvalifikovaně rozhodnout pro ten nejlepší postup pro uchování kvality vašich vlasů.

2, Starejte se o své vlasové folikuly. Je důležité jíst vyváženou stravu, nejen kvůli svému tělu, ale i kvůli vašim vlasům. Také patří k vašemu tělu. Dopřejte svým vlasům potraviny bohaté na bílkoviny ( ryby), zinek (korýši), železo (pšeničné otruby) a vitamin C (mnoho zeleniny a ovoce) .

3, Pijte vodu. Konzumace alespoň litru vody denně pomáhá tělu vyloučit toxiny a poskytuje optimální podmínky pro růst buněk.

4, Zvažte potravinové doplňky zaměřené na vlasy. Některé potravinové doplňky mohou pomoci zabránit vypadávání vlasů u žen v důsledku hormonální nerovnováhy, nevyvážené stravy nebo stresu.

Přejít nahoru