Jak zatočit s únavou? Pomohou správné doplňky stravy

Trpíte neustálou únavou i přes dostatek spánku a odpočinku? Na vině pravděpodobně bude nedostatek některého vitamínu či minerálu. Zaměřte se proto na správnou výživu a ideálně přidejte i některý z uvedených doplňků stravy. Uvidíte, že to skutečně pomůže. V článku se navíc dozvíte, kde takové doplňky stravy jednoduše a za výhodné ceny nakoupíte.

Doplňte do těla hořčík

Jedním z nejčastějších důvodů, proč se cítíme unavení, bývá nedostatek hořčíku. Tento minerál je zodpovědný za mnoho klíčových procesů v lidském těle. Je důležitý pro správnou činnost nervové soustavy, ale i správně fungující energetický metabolismus. Pro efektivní doplnění hořčíku pomůže například přípravek v tabletách Hořčík 200 mg. Díky snadnému dávkování a dobře využitelné formě tohoto minerálu tak dostanete do svého těla potřebnou dávku hořčíku každý den. To je vhodné v případě zvýšené fyzické či psychické zátěže.

Zinek a železo

Dalšími minerály, které mohou mít pozitivní vliv na celkový pocit snížení míry únavy, jsou zinek a železo. Konkrétně tak poslouží například tablety Zinek forte. Ty kromě zinku obsahují ještě vitamín B6, jehož nedostatečné množství bývá příčinou pocitu únavy. Kombinace těchto doplňků stravy bude ještě účinnější ve chvíli, kdy k tomu všemu přidáte i železo. Jeho nedostatek trápí především ženy a projevuje se malátností, bledostí a celkovou slabostí v kombinaci s únavou.

Snadné objednání doplňků stravy na internetové lékárně

V dnešní době nemusíte pro kvalitní doplňky stravy ani nikam chodit. Bohatě si totiž vystačíte s internetem, kde si najdete lékárnu, ze které snadno objednáte všechno potřebné. Vyzkoušejte například doplňky stravy od české společnosti Naturvita. V jejich sortimentu najdete mimo jiné také doplňky stravy pro vegany. Objednat je můžete v internetové lékárně Gigalekarna.cz. Jde tak o skvělý způsob, jak za dobrou cenu pořídit všechno potřebné pro váš organismus.

Přejít nahoru