Vánoční dárek pro manžela může symbolizovat jeho kuchařské umění

Je v kuchyni doslova jako doma a snad vás ani nepustí k pečení nebo vaření. Těstovinové saláty také připravuje sám a bez dobrého oběda o třech chodech si neumíte ani představit neděli. Tomu se říká ideální domácnost, že? Navíc máte při výběru dárku pod vánoční smrček možná docela jasno. Bude to něco, co zavoní v kuchyni hned po otevření a poslouží k přípravě výborného menu. Pozvěte hosty, ať už přátele nebo zbytek rodiny, pochutnejte si společně. Olivové delikatesy povýší stolování na úplně jinou úroveň!

Pestrý výběr různých olivových variant

Jemný, vyvážený, a tedy jdoucí pomyslnou zlatou střední cestou, případně také silnější, pokud dáváte takovým chutím přednost. Vánoční dárek s olivovou tématikou může mít různobarevnou etiketu, která jen symbolizuje jeho zařazení v rámci gastronomie. Vyzkoušejte novinky nebo tradiční recepty. Inspirujte se třeba za Atlantikem, protože recept na hamburger je v českých domácnostech už nyní oblíbeným hostem. Pravda, s hamburgery z některých rychlých občerstvení nemusí mít mnoho společného, ale originál je jen jeden. Pravé hovězí, cibule a také trochu olivového oleje, se kterým vynikne celková chuť. A můžete servírovat, těžké to opravdu nebude!

Když vybíráte dárky pro muže a máte k dispozici spoustu informací o jeho zálibách, zkuste prostě a jednoduše vsadit kartu na některou z nich. Pokud je rád v kuchyni a víte, že vaření je koníčkem číslo jedna, není proč váhat. A vhod přijde i cestovatelům, kteří jsou proslulí tím, že rádi poznávají nové věci, nejen na cestách, ale pochopitelně i na talíři. Vždyť španělská nebo italská kuchyně jsou přímo pověstné svou lehkostí a tradicí. Pokud jim dáte příležitost při svátečním nicnedělání (ano, některé recepty jsou doslova o minutách!), pak jistě nebudete zklamaní. A vánoční tradici, kterou jste právě zavedli, na jaře i v létě rádi zopakujete. Olivum.cz totiž nabídne mimořádně pestrou řadu zástupců rodiny, která má jeden společný jmenovatel – extra panenský olivový olej!

Přejít nahoru