Jarico vyřeší definitivně váš problém s toaletním papírem

Firmy a instituce neřeší jenom svůj core business. Provozní budov i šéfové se často musí zabývat zdánlivými malichernostmi, které však vypovídají o kultuře celé firmy, vedou ke spokojenosti, či naopak k nespokojenosti zaměstnanců, ale i samotných zákazníků. Takovou malicherností s obrovským dopadem jsou toalety.

Toalety ve firmách a provozech musí být čistší než doma

Malý nedostatek toalety ve svých domácnostech lidé tolerují, když však jde o ty veřejné, firemní, v obchodních centrech či v restauracích, mají lidé mnohem přísnější hodnocení. Věřte, že i vaše firma, škola, ordinace, úřad či restaurace bude posuzovaná často právě podle toalet. Ty musí být dokonale čisté, voňavé, s hygienickými pomůckami a vždy doplněnými zásobníky na toaletní papír i papírové ručníky.

Nepodceňujte důležitost toaletního papíru

Rozhodně dnes nelze k toaletnímu papíru přistupovat stylem, že si jej má každý pro případ nouze nosit s sebou. Vaše zásobníky na toaletní papíry musí být vždy plné. To, že papír dojde, se netoleruje. Dnes jsou samozřejmostí uzamykatelné zásobníky, ze kterých nelze roli toaletního papíru odnést. Firmy se tak vyhnou častým krádežím, ke kterým prostě dochází.

Ideálním řešením je papír Jumbo – toaletní papír ve velkých rolích vhodný do obřích zásobníků. Náviny se prodávají jako 105m, 170m i 250m. Jde o kvalitní dvouvrstvý toaletní papír, který neucpává toalety. Neobsahuje žádnou parfemaci a je proto vhodný i pro citlivou pokožku. Jemný a pevný papír Jumbo se vyrábí ze 100% celulózy i z recyklátu. Hodí se do firem, restaurací, do škol a školek, do průmyslových i dalších podniků.

Najděte si partnera nejen pro hygienické potřeby

Firma Jarico je dlouhodobým partnerem pro řadu odběratelů v oblasti hygienických potřeb i obalových materiálů. Na trhu působí od roku 1994 a zaměřuje se na velkoobchod i maloobchod. Z hygienických potřeb u ní zakoupíte již zmíněný toaletní papír Jumbo, včetně zásobníkům, ale i další toaletní papíry a hygienické potřeby. Například papírové ručníky – v rolích i skládané. Firma dodává vše pro úklid, desinfekci i vonný program. Nabízí též potravinářské a gastro obaly, průmyslové obaly a dárkové obaly. Nechybí ani BIO a EKO obaly či vratné obaly.

Přejít nahoru