Jste singl? Vibrátor či dildo vám pomohou užívat si naplno i bez partnera

Téměř každá žena touží po tom pravém muži, se kterým bude sdílet život a samozřejmě také trávit intimní chvilky. Ne vždy se ho ale podaří najít. Patříte mezi ty, které zrovna teď žijí samy? Samozřejmě je dost možné, že ten ideální pan dokonalý na vás přece jen někde čeká. Nicméně to, že zatím nedorazil, není důvod, abyste si nemohla užívat naplno a dopřávat si příjemné prožitky sama. A stejně je tomu i v případě, kdy jste právě dokončila školu, zatím se rozhodně nechcete vázat a nezávazné vztahy založené jen na sexu nejsou nic pro vás. A pro celou řadu dalších žen, jež se rozešly s partnerem, případně potřebují tolik osobní svobody, že jim žít singl naprosto vyhovuje. Ať patříte ke kterékoli skupině, ta pravá erotická pomůcka vám přinese zcela nové zážitky.

Dildo a vibrátor vás upokojí. Pořiďte si k nim i lubrikační gel!

Dildo a vibrátor má v zásuvce nočního stolku nejedna žena, která byla alespoň v některé etapě svého života sama. V poslední době jsou stále oblíbenější i stimulátory klitorisu, které dráždí a dokáží i přivést k vyvrcholení. Některé odvážné ženy si dokonce pořizují takový typ masturbátoru, který lze nosit skrytě i ven. Skvělou erotickou pomůckou jsou i venušiny kuličky; ty navíc mají i pozitivní vliv, jelikož pomáhají zpevňovat svaly pánevního dna. Všechny tyto hračky oceníte nejen, když žijete sama, ale také poté, co potkáte toho pravého muže. I s ním je totiž využijete. A uvidíte, že zažijete zcela jedinečné okamžiky. Rozhodně si nezapomeňte koupit také lubrikační gel, se kterým budou zážitky ještě příjemnější. Kvalitní sexshop má ve své nabídce vše a v nejrůznějších provedeních i velikostech.

Menstruační kalíšek ocení každá praktická žena

Patříte mezi ty, kterým menstruační vložky a tampóny neposkytují dostatečný komfort? Pak pro vás budou tím pravým řešením menstruační kalíšky. Použít je můžete opakovaně, tudíž nebudete muset pořizovat zásoby hygienických pomůcek. A navíc budete i šetřit životní prostředí.

Přejít nahoru