Kalendáře jsou nezbytným prvkem kanceláře i domácí pracovny

Bez tištěného kalendáře si dnes nedokážeme život představit. Někdo může oponovat, že má všechny důležité schůzky a návštěvy lékaře uložené v mobilu, ale to není pravé ořechové. Díky kalendáři budete mít vše podstatné stále na očích.

Kalendář je nedílnou součástí kanceláří, pracoven i domácností. Díky němu už na nic nezapomenete, a navíc se pokocháte pěknými obrázky pamětihodností, přírodních krás, anebo si na každé týdenní straně přečtete zajímavý recept. Kalendář tedy splňuje i funkci dekorativní.

Poutavé kalendáře poslouží jako reklamní předmět

Stolní kalendář je pro kancelářského pracovníka či úředníka nezbytným pomocníkem. Právě do něj si zaznamenává důležité schůzky a povinnosti. Z toho vyplývá, že každá firma by měla mít reklamní kalendáře, protože je může věnovat obchodním partnerům, věrným klientům a samozřejmě zaměstnancům. Na reklamním kalendáři by měl být zvýrazněn název, logo a kontaktní údaje společnosti. Nenucenou formou se tak zvyšuje povědomí o firmě. Nehledě na to, že je hezký kalendář ozdobou každičké kanceláře. V neposlední řadě je to praktický dáreček pro blízké.

Stolní, nástěnný model?

Všechny nástěnné kalendáře jsou dekorativní a zpříjemní pobyt v kanceláři či domácnosti. Nejenže máte přehled, navíc máte na očích oblíbené fotografie destinací, zvířat, květin, hollywoodských hvězd či obrazů věhlasných mistrů. Stolní kalendář je užitečným pomocníkem v kanceláři i domácí pracovně. Správná firma by měla pořídit svým pracovníkům také diář a zápisník, pak už jim nic zásadního neuteče!

Kde nakoupit?

Pokud se vám líbí možnost pořídit svým zaměstnancům a obchodním partnerům reklamní kalendáře, obraťte se na Helma 365. Pro společnost je typická vlastní výroba kalendáře a následný tisk kalendářů. Pyšní se více než dvacetiletými zkušenostmi a její roční produkce přesahuje 6 milionů kusů. Prodej probíhá ve dvaceti evropských zemích.

Přejít nahoru