Kávové předplatné: Vychutnejte si kávu z celého světa bez složitého nákupu

Patříte k milovníkům kávových nápojů a dáváte přednost skutečné kvalitě před lacinými produkty, na něž lze bohužel v Česku narazit prakticky v každém běžném obchodě? Pak využijte skvělé příležitosti, s níž přichází prodejce Monro.

Kouzlo čerstvě pražené kávy z eshopu

Firma Monro funguje nejen jako kavárna, kdy má v Brně několik klasických kamenných poboček, ale rovněž jako internetový prodejce kávy z celého světa. Výjimečnost spočívá v tom, že kávu dováží v zrnech a teprve u nás ji praží, takže se k zákazníkům dostává maximálně čerstvá, aniž by ztratila ze své vůně a chuti. Takto se dá pořídit třeba stále populárnější káva z Vietnamu. Věděli jste, že Vietnam v současnosti patří k vůbec nejvýznamnějším producentům kávy na světě? Zmíněný eshop však má mnohem pestřejší nabídku, tudíž si lze objednat kávu z jižní a střední Ameriky, Asie, dokonce třeba i z Austrálie, kde sice kávových plantáží není mnoho, ale trocha exotiky jistě není na škodu.

Jak probíhá kávové předplatné u Monro?

Monro nyní představuje službu s názvem kávové předplatné. Jednoduše si objednáte pravidelnou dodávku kávy. Buď si sami zvolíte druh, nebo výběr na daný měsíc přenecháte na specialistech, kteří vám zvolí nějaký lahodný druh kávy sami. Kávové předplatné se dá provést na 3, 6 či 12 měsíců, přičemž jej lze na libovolnou dobu pozastavit, pokud kupříkladu pojedete na delší čas mimo domov. V rámci předplatného samozřejmě oproti běžnému nákupu ušetříte nějaké peníze, za rok to klidně může být i více než 1.000 Kč, a to včetně poštovného.

V nabídce jsou kávy v baleních od 250 gramů až do 1 kilogramu. Záleží jen na vás, jakou máte spotřebu a kolik kávy na dané období chcete objednat.

Káva z celého světa není k mání na každém rohu. Díky zmíněné společnosti, jež působí jako kavárna, pražírna a eshop, budete moci objevit nové chutě a vůně, o nichž jste možná doposud neměli ani tušení.

Přejít nahoru