Potřebujete pomoci s krátkodobým pronájmem bytu?

Prakticky každý, kdo dnes vlastní byt, ve kterém ovšem nebydlí, jej pronajímá. Z této činnosti se stal velmi lukrativní byznys, ze kterého plynou velice pěkné zisky. Avšak pouze v tom případě, že dokážete nemovitost plně využívat a nebude vám takříkajíc ležet ladem. Právě k lepšímu obsazování bytu vám pomůže specializovaná společnost, kterou si dnes blíže představíme.

Proč těchto služeb využít?

Správu krátkodobého pronájmu využijí zejména ti majitelé, jež nemají na spravování své nemovitosti čas. Proškolení odborníci se postarají naprosto o všechny záležitosti a vy se tak budete moci věnovat jiným, příjemnějším činnostem. Po každém klientovi byt zkontrolují i uklidí a v případě nepříjemností budou jednat za vás. Zastoupí vás i v drobných opravách či jiných záležitostech týkajících se krátkodobého pronájmu bytu.

Jak nalákat více klientů?

Největším lákadlem pro klienty jsou pochopitelně fotky daného bytu. O toto se také postará již zmiňovaná společnost, která spolupracuje s těmi nejlepšími odborníky v oboru. Moc dobře vědí, jak by správné marketingové fotky měly vypadat, a proto se postarají o jejich vytvoření a publikování na webu. Samozřejmě, že před focením vašeho bytu ho ještě uklidí, aby na fotkách vypadalo opravdu vše naprosto dokonale. Jen díky tomu získáte dostatek platících klientů.

Jak stanovit správnou výši nájmu?

Další oblastí k radě je pochopitelně výše nájmu. Mnoho pronajímatelů si se správným stanovením ceny za pronájem bytu neví rady. Přitom se nejedná o nikterak složitý problém, který má překvapivě jednoduché řešení. Nastavené ceny je potřeba aktualizovat a měnit v závislosti na cenách konkurence a stavu trhu. Rozhodně byste měli mít nastavené jiné hodnoty pronájmu v hlavní sezóně a mimo ni. Díky těmto jednoduchým trikům se stanovení správné ceny stane doslova hračkou.

Pokud si tedy nevíte rady, jak správně pronajímat svůj byt, nebojte se oslovit odborníky. Jistě vám velmi rádi pomohou.

Přejít nahoru