Řemínky pro Apple Watch by měly být co nejkvalitnější

Koupit si cokoliv od Apple znamená dobrovolně se zbavit malého jmění. Tato firma je však známá nejen svými často předimenzovanými cenami, ale rovněž i kvalitou svých produktů, a to jak po technické, tak i designové stránce. Hodinky Apple Watch v tomto ohledu nevybočují.

V první řadě jde o přístroj, jehož použití je skutečně široké, zvláště v kombinaci s mobilním telefonem, nicméně i samostatně jsou hodinky velice užitečné. Ovšem nejen to. Mohou docela dobře fungovat i jako ozdoba. V takovém případě to však chce pořídit si vhodný řemínek.

Je lepší připlatit si za originál

Je dobré si hned ze startu říci, že ani pásky na Apple Watch vás nepřijdou levně. Může se vám to zdát jako plýtvání penězi, ale pokud chcete vlastnit cokoliv od Apple, vždy se musíte smířit s nutností zaplatit více než je v daném segmentu běžné. Ovšem zde je možné udělat výjimku. Apple Watch band není jedinou možností na trhu. Koupit se dají i často docela povedené napodobeniny.

Ty sice nedosahují takových kvalit jako originál, nicméně také dokáží nějaký ten pátek dobře fungovat. Hodně záleží na tom, co přesně nakoupíte. Některé verze, zvláště ty extra levné, totiž za moc nestojí. Nejenže vás budou na ruce škrábat, ale zároveň se bude jejich kvalita s postupem času výrazně snižovat. Někdy jde o docela rychlý proces.

Většinou se tak napodobeniny příliš nevyplácí a je lepší investovat do originálního výrobku. Nakonec nemusíte mít řemínky na Apple Watch v deseti provedeních. Hodně záleží na vašem životním stylu.

Tři základní modely

Apple řemínky se standardně vyrábějí ve třech základních verzích – pro běžné nošení, ke sportu a pro formální schůzky.

Řemínky pro běžné nošení jsou vyrobeny ze silikonu a dají se koupit v mnoha barevných variacích. Pro jedince, co se více potí, je lepší koupit řemínek s otvory.

Během běhání či jiných sportovních aktivitách je dobré mít na hodinkách řemínek z tkaného nylonu. Je nejen pohodlný, ale rovněž velmi prodyšný, což jsou vlastnosti, jež během sportování jistě oceníte.

Článkové řemínky jsou zajímavé hlavně pro své vizuální vlastnosti. Tento druh se vyznačuje primárně svým elegantním designem. Není tak problém vzít si takovýto řemínek třeba na schůzku s obchodními partnery.

Přejít nahoru