Vyzkoušejte netradiční dárek k Vánocům pro své blízké


Mrazivá rána už udeřila a krátké dny nám stále víc připomínají, že se blíží nejkrásnější období celého roku, čas vánoční. S ním jde ruku v ruce i stále narůstající shon a nervozita, aby bylo vše připravené, uklizené, nachystané a do toho všeho ještě vymýšlet a shánět dárky. Pokud nemáte úplně jasno, čím potěšit svoji lásku, kamarády či blízké, vyzkoušejte originální dárek.

Originalitě se meze nekladou

Možná by vás takový dárek nenapadl, ale vězte, že je to skvělý tip. A co že vám to za originální dárek navrhujeme? Dioptrické kontaktní čočky barevné. Přemýšlíte, proč právě ty? Odpověď je snadná. Kontaktní čočky jsou oblíbenou náhradou brýlí a stále více lidí dává přednost kontaktním čočkám před brýlemi. Nemění totiž nijak přirozený vzhled obličeje, nezakrývají ho obroučky ani široká, nevzhledná nebo lesklá skla brýlí. I jakýkoliv pohyb a sport jsou bez omezení, nic neklouže po nose. A hlavně, barevné duhovky kontaktních čoček skvěle doladí vzhled a prohloubí sytost pohledu. Dopřejte tedy tento luxus i vašim blízkým a překvapte je skvělým dárkem.

Jedinečný dárek pro všechny

Barevné kontaktní čočky jsou výborným dárkem i pro lidi, kteří žádnou vadu zraku nemají, ale rádi zkoušejí nové věci a chtějí být něčím výjimeční. Pro ně jsou určeny nedioptrické barevné kontaktní čočky. Paleta barev je rozmanitá. Pro ty, kteří mají raději klasiku, jsou určeny barvy jako černá, hnědá, modrá. Pro ty, kteří rádi experimentují se svým vzhledem a chtějí zaujmout, jsou tu například čočky fialové, šedé, žluté a dokonce i crazy.

Jak je to s viděním s barevnými kontaktními čočkami?

Máte obavu, že by mohlo být vidění ovlivněno barevným odstínem dioptrické kontaktní čočky? To vůbec nemusíte. Naše oko vnímá svět pomocí černé zorničky, která je uprostřed barevné duhovky. Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou uprostřed čiré, a proto se mění barva pouze duhovky, vidění tak zůstává nezměněné.

Navíc v tomto případě nehraje žádnou roli ani věk obdarovaného. Nošení kontaktních barevných čoček není limitováno věkem, mohou je nosit děti, adolescenti i lidé vysokého věku. Důležité je pouze dodržování zásad správného používání a dodržování potřebných hygienických zásad.

Udělejte ze sebe mistra v obdarovávání a nebojte se zariskovat. Určitě se vám to vyplatí a vy si budete užívat spolu s obdarovanými radost a překvapení z originálního dárku.

Přejít nahoru