Zastřešení bazénu si objednejte od profesionální společnosti

Bazén k modernímu rodinnému domu jednoznačně patří, pokud však zahrada disponuje dostatečným prostorem. Jestliže chcete prodloužit koupací sezónu, investujte také do zastřešení, ovšem zapomeňte na obyčejnou plachtu. Sice je levná, nicméně neposkytuje tolik výhod jako zastřešení z polykarbonátu.

Plachta jako zastřešení bazénu není ideální, a to hned z několika důvodů. Snadno se protrhne, manipulace s ní je poměrně obtížná, navíc potřebujete mít nějaké skladovací místo, když zrovna není natažená přes bazén. Po designové stránce nijak neohromí, spíše naopak. Vhodnou volbou je zastřešení z pevné konstrukce, které s sebou nese spoustu předností, například si prodloužíte koupací sezónu až na devět měsíců.

Nízké zastřešení vypadá elegantně

Velké oblíbenosti se těší nízké zastřešení bazénu, které je pouze několik desítek centimetrů nad hladinou vody. Existují však i vysoké konstrukce z kvalitního hliníku a pevného polykarbonátu. Spousta lidí se rozhoduje pro nízkou variantu, protože je minimalistická a působí elegantně. Výhody zastřešení bazénu jsou nepopiratelné. V případě potřeby je možné zastřešení zcela odsunout a koupat se bez něj. Jakmile je nepříznivé počasí, oceníte nad sebou zataženou střechu.

Výhody zastřešení bazénu

Plavání pod nízkým zastřešením sice není až tak komfortní, ovšem není nemožné. I tak se můžete těšit na celou řadu předností. Zastřešení nenarušuje celkový dojem z prostoru, ochraňuje bazénovou vodu před nečistotami (listí a hmyz) a poskytuje bezpečnou ochranu pro vaše děti a domácí mazlíčky. Nemusíte se bát, že by ratolest spadla vody bez vašeho vědomí.

Pokud hledáte odborníka na zastřešení, obraťte se na společnost ALBIXON, která má v této oblasti letité zkušenosti. V nabídce má kromě jiného i bazény v různých tvarech a velikostech.

Přejít nahoru